Korzeniowski Studio więcej niż fotografia

Pokaż się z najlepszej strony

 

Zdjęcia do dokumentów trochę inaczej. Bo wydawałoby się, że to prosta sprawa, ale na zrobienie dobrego portretu trzeba przeznaczyć więcej niż typowe 7 minut. U nas trwa to 1-1,5 godziny, wykonujemy ponad 50 ujęć w różnych wariantach oświetlenia . Nie używamy do takich zdjęć światła błyskowego, tylko łagodne światło specjalnej lampy kołowej rozświetlającej delikatnie cienie. Światło to jest bardzo rozproszone, więc wymaga modelującego makijażu fotograficznego. Całości może dopełnić współpracujący z nami fryzjer, który strzyże, koloryzuje i układa włosy. Zarówno fryzjer jak i wizażystka,  cały czas w trakcie zdjęć dbają o Twój perfekcyjny wygląd .  Mam nadzieje że efekty usprawiedliwiają cenę prawdopodobnie najdroższych zdjęć do dokumentów w mieście.

Sposób w jaki pokazujesz się innym ma naprawdę duże znaczenie.  Możesz wpaść na szybko zziajany/a do fotografa, pstryknąć zdjęcie i po problemie, a możesz przyjść do nas, bez pośpiechu poddać się naszym zabiegom i spokojnie wybrać zdjęcie, które ma Cię reprezentować w kontaktach z innymi.

 

Podczas mini sesji fotograficznej wykonujemy ok 50 zdjęć w różnych wariantach oświetlenia. Klient ma możliwość wyboru ujęcia na którym wygląda najlepiej. Stosujemy specjalne kołowe lampy światła dziennego zamiast oświetlenia błyskowego.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Polecam